Tesla wynajem do ślubu

Tesla wynajem do ślubu

Oferujemy wynajem do ślubu samochodu TESLA Model S. Jest to auto klasy premium, z napędem w 100% elektrycznym. Tesla  wynajem do ślubu to obecnie najlepszy samochód na to szczególne wydarzenie.

Planując ślub chcecie, aby pod każdym względem był wyjątkowy. Dotyczy to również samochodu, którym pojedziecie. Znalezienie czegoś oryginalnego graniczy z cudem, bo jak sięgniecie pamięcią wstecz, to na ślubach Waszych znajomych były już wszystkie warianty.

Jest jednak samochód, który wywoła piorunujące wrażenie na gościach i sprawi, że przejazd młodej pary będzie na długo zapamiętany. Jest to nasz samochód elektryczny TESLA Model S. Głowna zaleta naszego egzemplarza to przepiękny i rzadki w Polsce kolor Multi Coat Red. Wyjątkowy kolor i bogate wyposażenie sprawiają, że nasz samochód jest wynajmowany w bardzo różnych zakątkach kraju.

Auta elektryczne TESLA wyznaczają nowy kierunek w motoryzacji. Ciężko w kilku słowach opisać wszystkie zalety tego pojazdu, ale wspomnieć należy, że jest ekologiczny, cichy i bardzo szybki. Jest też ultranowoczesny, bo dzięki sterowaniu przez smartfon i funkcji autopilot, może jechać bez kierowcy.

Cena usługi jest uzależniona od terminu, lokalizacji, trasy i czasu wynajmu. W cenie uwzględniony jest punktualny i rzetelny kierowca.
Zasięgiem nasza oferta Tesla wynajem obejmuje całą Polskę. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego klienta bez względu na lokalizację.

Tesla na wesele
Tesla na wesele

Najważniejsze atuty naszej oferty:

 • Nasza Tesla  wynajmowana jest zawsze z naszym kierowcą. Samochód prezentuje perfekcyjny stan techniczny i wizualny.
 • W Polsce mamy największe doświadczenie w wynajmowaniu samochodów Tesla do ślubu. Wysoka  jakość naszych usług została nagrodzona wyróżnieniem portalu Wesele z Klasą. Najwyższe rekomendacje uzyskujemy również w opiniach naszych klientów (dostępne m.in. na naszym fanpage TeslaKatowice).
 • W cenę wliczone jest nasze standardowe przystrojenie samochodu (kwiaty na przedniej masce + aluminiowe tablice Młoda Para). Istnieje możliwość przystrojenia we własnym zakresie.

Poniżej dokładna specyfikacja naszego pojazdu Tesla S 70D:

 • Najnowsza wersja czyli po faceliftingu (starsze wersje mają z przodu nieestetyczny czarny plastik imitujący chłodnicę, starszy typ foteli oraz gorsze wykończenie wnętrza)
 • Przepiękny czerwony kolor jest gwarancją, że samochód Tesla wynajem wyróżni się na tle innych ślubnych pojazdów w kolorze białym lub czarnym.
 • Absolutnie cichy i ekologiczny bo pozbawiony silnika spalinowego
 • Napęd 4×4 na wszystkie koła i ogromna moc 2 silników budzi respekt wśród innych użytkowników dróg. Topowy model Tesla P100D posiada największe przyspieszenie wśród seryjnie produkowanych samochodów wynoszące 2,5sek do 100km/h. Dla porównania najszybsze seryjne Ferrari prędkość 100km/h osiąga w ciągu 2,9sek
 • Prestiżowe wyposażenie: otwierany szklany dach, samoczynnie chowające się zewnętrzne klamki z podświetleniem, stały dostęp do internetu (możliwość przeglądania stron www, słuchania muzyki on-line, nawigacja Google Maps), centralny kokpit z 17″ ekranem dotykowym i dodatkowy 12″ ekran kierowcy, skórzane podgrzewane fotele, alufelgi 19″,  pakiet premium itp.
 • Autopilot z funkcją summon – dzięki sterowaniu ze smartfona auto może podjechać bez kierowcy (czyli po ceremonii młoda para wsiada na tylną kanapę i jedzie sobie bez kierowcy – goście będą w totalnym szoku)

Kilka ciekawostek nt. firmy TESLA:

 • Produkcja samochodów TESLA odbywa się w Stanach Zjednoczonych.
 • Samochody elektryczne marki TESLA to najwyższa klasa premium. W zależności od wersji wyposażenia cena nowego auta Tesla Model S wynosi od 350 do 800 tys zł
 • Dyrektorem w firmie TESLA jest Elon Musk, czyli założyciel firmy Space X budującej statki kosmiczne oraz założyciel serwisu płatniczego PayPal.
 • TESLA buduje na całym świecie sieć swoich stacji szybkiego ładowania tzw. Supercharger. Obecnie dostępnych jest ponad 7 tyś ładowarek.

  TESLA wynajem do ślubu
  TESLA wynajem do ślubu